Agenda

18 t/m 20 september 2019
Schoolbrengweek
19 september 2019
Laatste dag inschrijven NSA Djembe groepen 3 en 4
19 september 2019
NSA cursus rap en hiphop groep 7
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)


19 september 2019
NSA cursus piano groep 5
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (aula)


19 september 2019
NSA cursus piano groep 5
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (aula)


19 september 2019
7E Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
20 september 2019
1-2G Bibliotheekbezoek
Van 09.00 tot 09.30
20 september 2019
1-2H Bibliotheekbezoek
Van 09.30 tot 10.00
20 september 2019
1-2I Bibliotheekbezoek
Van 10.00 tot 10.30
20 september 2019
6A Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
20 september 2019
6B Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
20 september 2019
6C Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
23 t/m 27 september 2019
Week Tegen Pesten 2019
Wees een held, met elkaar.
23 september 2019
rapporten retour naar school
groep 4 t/m 8
23 september 2019
3C Bibliotheekbezoek
Van 09.30 tot 10.00
23 september 2019
3E Bibliotheekbezoek
Van 10.00 tot 10.30
23 september 2019
6E Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
23 september 2019
6E Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
23 september 2019
5A Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
23 september 2019
5B Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
24 september 2019
3B Bibliotheekbezoek
Van 09.00 tot 09.30
24 september 2019
6D Bibliotheekbezoek
Van 13.30 tot 13.45
24 september 2019
5C Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
24 september 2019
5D Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
24 september 2019
Openingsviering St. Jan de Doperkerk - Wateringen
Van 18.30 tot 19.45

groepen 1-2 t/m 8
voor alle leerlingen en hun ouders

26 september 2019
NSA cursus rap en hiphop groep 7
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)


27 september 2019
4A Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
27 september 2019
4D Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
30 september 2019
4B Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
30 september 2019
4C Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
30 september 2019
3A Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
30 september 2019
Thema-avond voor ouders
Van 19.00 tot 20.00

Thema-avond 'Gamen' - aula
-door de Oudervereniging-

1 oktober 2019
Schoolfotograaf
2 t/m 13 oktober 2019
Kinderboekenweek 2019
Reis mee!
2 oktober 2019
Handbaltoernooi groep 5 t/m 8
Van 13.00 tot 16.30

(De Fontein doet niet mee i.v.m. te weinig belangstelling)


3 oktober 2019
3D Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
3 oktober 2019
NSA cursus rap en hiphop groep 7
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)


3 oktober 2019
NIO groepen 8
Van 08.30 tot 12.00
3 oktober 2019
Schoolfotograaf
4 oktober 2019
Schoolfotograaf
9 oktober 2019
Koffieochtend 1
Van 08.30 tot 09.30

Ouders Hakuna Matata en de groepen  1-2
'Samen lezen is leuk'


10 oktober 2019
NSA cursus rap en hiphop groep 7
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)


14 oktober 2019
Algemene bewonersavond
Van 19.00 tot 22.00

Bewonersplatform - aula

17 oktober 2019
NSA cursus rap en hiphop groep 7
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)


17 oktober 2019
Open week schoolzwemmen
Hofbad
21 t/m 25 oktober 2019
Herfstvakantie
21 t/m 25 oktober 2019
Herfstvakantie Turbozwemmen
Hofbad
27 oktober 2019
Wintertijd
29 oktober 2019
vergadering Oudervereniging 2
Van 19.30 tot 21.00
31 oktober 2019
NSA cursus rap en hiphop groep 7
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)


5 november 2019
8E Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
5 november 2019
7A Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
5 november 2019
7B Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
7 november 2019
Studiedag
alle leerlingen zijn vrij
8 november 2019
8D Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
8 november 2019
7C Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
8 november 2019
7D Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
8 t/m 15 november 2019
Week van de Mediawijsheid
'Aan of Uit?'
11 november 2019
8A Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
11 november 2019
8B Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
11 november 2019
Margedag groep 1-2 deze leerlingen zijn vrij
14 november 2019
NSA cursus rap en hiphop groep 7
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)


14 november 2019
7E Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
15 november 2019
6A Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
15 november 2019
6B Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
15 november 2019
6C Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
15 november 2019
Koffieochtend 2
Van 08.30 tot 09.30

Ouders Hakuna Matata en de groepen  1-2
'Gezond de winter door’


18 november 2019
6E Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
18 november 2019
5A Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
18 november 2019
5B Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
19 november 2019
6D Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
19 november 2019
5C Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
19 november 2019
5D Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
20 november 2019
Jeugdtandarts is op school
Van 08.30 tot 12.00
21 november 2019
NSA cursus rap en hiphop groep 7
Van 14.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)


22 november 2019
4A Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
22 november 2019
4D Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
22 november 2019
1e rapport mee
groep 3 t/m 8
25 november 2019
4B Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
25 november 2019
4C Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
26 november 2019
1-2A Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
26 november 2019
1-2B Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
26 november 2019
1-2C Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 23.59
27 november 2019
VMBOpen
Ronde 1: 14.00-16.00 uur
Ronde 2: 18.30-20.30 uur
28 november 2019
NSA cursus rap en hiphop groep 7
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)


29 november 2019
1-2D Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
29 november 2019
1-2E Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
29 november 2019
1.2F Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
30 november 2019
Finale First Lego League City Shapers
Haagse Hogeschool
2 december 2019
1-2G Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
2 december 2019
1-2H Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
2 december 2019
1-2I Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
2 december 2019
1e Advent op school
5 december 2019
Margemiddag Sinterklaas
Van 13.00 tot 15.00

Alle kinderen zijn om 12.00 uur vrij


5 december 2019
sinterklaasfeest
Van 08.30 tot 12.00
5 december 2019
geen schoolzwemmen
9 december 2019
2e Advent op school
9 december 2019
vergadering Oudervereniging 3
Van 19.30 tot 21.00
12 december 2019
NSA cursus rap en hiphop groep 7
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick) PRESENTATIE


16 december 2019
3e Advent op school
17 december 2019
Kerstviering groep 7 en 8
19 december 2019
Kerstcafé
Van 17.00 tot 18.00

Kerstcafé in de aula

19 december 2019
Kerstdiner
Van 17.00 tot 18.00
19 december 2019
4e Advent op school
20 december 2019
Margemiddag kerstvakantie
Van 13.00 tot 15.00

Alle kinderen zijn om 12.00 uur vrij


23 december 2019 t/m 3 januari 2020
Kerstvakantie
23 t/m 27 december 2019
Kerstvakantie Turbozwemmen
Hofbad
30 december 2019 t/m 3 januari 2020
Kerstvakantie Turbozwemmen
Hofbad
28 januari 2020
vergadering Oudervereniging 4
Van 19.30 tot 21.00
30 januari 2020
diplomazwemmen A, B en C
Hofbad
6 februari 2020
Margedag groep 1-2 deze leerlingen zijn vrij
7 februari 2020
Margedag groep 1-2 deze leerlingen zijn vrij
21 februari 2020
Margemiddag carnaval
Van 13.00 tot 15.00

Alle kinderen zijn om 12.00 uur vrij


21 februari 2020
carnavalsfeest
Van 08.30 tot 12.00
24 t/m 28 februari 2020
Voorjaarsvakantie
24 t/m 28 februari 2020
Voorjaarsvakantie Turbozwemmen
Hofbad
9 maart 2020
vergadering Oudervereniging 5
Van 19.30 tot 21.00
20 maart 2020
2e rapport mee
groep 3 t/m 8
23 t/m 27 maart 2020
Week van het geld
Goed omgaan met geld is goud waard!


26 maart 2020
Open week schoolzwemmen
Van 20.00 tot 21.00

Hofbad

29 maart 2020
Zomertijd
31 maart 2020
Studiedag
alle leerlingen zijn vrij
10 april 2020
Goede Vrijdag
De school is gesloten


12 april 2020
Eerste Paasdag
13 april 2020
Tweede Paasdag
De school is gesloten


15 t/m 16 april 2020
IEP Eindtoets
groepen 8
17 april 2020
Margemiddag Koningsspelen
Van 13.00 tot 15.00

Alle kinderen zijn om 12.00 uur vrij


17 april 2020
Koningsspelen
Van 08.30 tot 11.00
27 april t/m 8 mei 2020
Meivakantie
27 april t/m 1 mei 2020
Meivakantie Turbozwemmen
Van 20.00 tot 21.00

Hofbad

4 mei 2020
Dodenherdenking
5 mei 2020
Bevrijdingsdag
12 mei 2020
vergadering Oudervereniging 6
Van 19.30 tot 21.00
20 mei 2020
Sportdag groepen 3 en 4
Van 08.30 tot 12.15

sportvelden SVH

21 t/m 22 mei 2020
Hemelvaartvakantie
26 t/m 29 mei 2020
Kampweek groep 8
31 mei 2020
Eerste pinksterdag
1 juni 2020
Tweede pinksterdag
de school is gesloten
5 juni 2020
schoolreisje groepen 3-4
8 juni 2020
Margedag groep 1-2 deze leerlingen zijn vrij
9 juni 2020
Margedag groep 1-2 deze leerlingen zijn vrij
12 juni 2020
schoolreisje groepen 1-2A t/m D
19 juni 2020
schoolreisje groepen 1-2E t/m I
25 juni 2020
Olympiade groepen 8
Van 08.00 tot 16.00

Sportcampus Zuiderpark

26 juni 2020
schoolreisje groepen 7
Van 19.30 tot 20.30
29 juni 2020
vergadering Oudervereniging 7
Van 19.30 tot 21.00
3 juli 2020
Studiedag
8 juli 2020
Sportdag groepen 5 en 6
Van 08.30 tot 12.15

Atletiekvereniging Sparta - Zuiderpark

9 juli 2020
Diplomazwemmen A, B, C en ZV
Hofbad
10 juli 2020
Sportdag groepen 7
Van 08.30 tot 15.00

Zuiderstrand

13 juli 2020
3e rapport mee
groep 3 t/m 8
16 juli 2020
geen schoolzwemmen
(inhaaldag)
17 juli 2020
Margemiddag zomervakantie
Van 13.00 tot 15.00

Alle kinderen zijn om 12.00 uur vrij


20 juli t/m 28 augustus 2020
Zomervakantie
15 september 2020
Prinsjesdag
de school is gesloten